Przedsiębiorstwo CDG s.c.

jest solidnym i sprawdzonym dostawcą kołków i drążków dla wielu fabryk w Polsce jak i za granicą. Działając od wielu lat w branży drzewnej zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, a profesjonalizm jakiego dopracowała się załoga pozwolił dostosować jakość produktów do wymagań standardów europejskich. Nasze wyroby mają zastosowanie do produkcji mebli, drzwi, okien, zabawek a także innych wyrobów gdzie są potrzebne elementy drewniane.

Celem działania firmy jest zaspokajanie potrzeb klienta poprzez dostarczanie wyrobów spełniających jego oczekiwania w możliwie krótkim czasie. Chęć zaspokojenia nowych potrzeb nabywców jest stymulatorem rozszerzania gamy produktów, wprowadzania nowych, zmodyfikowanych wyrobów oraz ciągłej troski o jakość.

Przedmiot działania skupiony jest wokół produkcji wysokiej jakości kołków i drążków z drewna liściastego i iglastego, ryflowanych i gładkich. Kołki wykonane zgodnie z wymaganiami normy DIN 63-150 i DIN 68 100 nadają się zarówno do ręcznego jak i automatycznego montażu. Zakład prowadzi dystrybucję, sprzedaż produktów drewnianych w Polsce, jak również eksportuje je poza granice kraju. W ramach działalności spółka zajmuje się również produkcją brykietów z drewna jako ekologicznego materiału energetycznego.

Posiada: zmodernizowane w ostatnim okresie oraz nowo wybudowane instalacje produkcyjne zapewniające utrzymanie wysokiej jakości wyrobów, ochronę środowiska a także zapewnienie krótkich terminów dostaw nawet na elementy nietypowe.