Sprawdzony i solidny  dostawca kołków i drążków dla wielu fabryk w Polsce, jak i za granicą.

Bogate doświadczenie


Działając od wielu lat w branży drzewnej zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, a profesjonalizm, jakiego dopracowała się załoga, pozwolił dostosować jakość produktów do wymagań standardów europejskich. Nasze wyroby mają zastosowanie do produkcji mebli, drzwi, okien, zabawek, a także innych wyrobów, gdzie są potrzebne elementy drewniane.

Przedsiębiorstwo CDG s.c.

icons8-new-product-100

Przedmiot działania

Skupiony jest wokół produkcji wysokiej jakości kołków i drążków z drewna liściastego i iglastego, ryflowanych i gładkich. Kołki wykonane zgodnie z wymaganiami normy DIN 63-150 i DIN 68 100 nadają się zarówno do ręcznego, jak i automatycznego montażu. Zakład prowadzi dystrybucję, sprzedaż produktów drewnianych w Polsce, jak również eksportuje je poza granice kraju. W ramach działalności spółka zajmuje się również produkcją brykietów z drewna jako ekologicznego materiału energetycznego.
icons8-brainstorm-100

Doświadczenie

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości kołków meblowych, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze doświadczenie to nie tylko gwarancja wysokiej jakości produktów, ale również profesjonalnej obsługi i doradztwa.
icons8-increase-100

Cel

Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb klienta poprzez dostarczanie wyrobów spełniających jego oczekiwania w możliwie krótkim czasie. Chęć zaspokojenia nowych potrzeb nabywców jest stymulatorem rozszerzania gamy produktów, wprowadzania nowych, zmodyfikowanych wyrobów oraz ciągłej troski o jakość.
icons8-cnc-machine-100

Nowoczesne maszyny

Nasz wyspecjalizowany sprzęt to nie tylko nowoczesne maszyny, ale także wysokiej jakości narzędzia i urządzenia kontrolno-pomiarowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie monitorować i utrzymywać najwyższe standardy jakości w każdym etapie produkcji.